KONST / Litografier / Färglitografi 13385510
nr 1338 5510
Fritz Axel From
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, 1967, komposition. Signerad. Motivet: 55x45cm
Fritz Axel From, född 1925, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:15:55
Fritz Axel From
Läs mer om Fritz Axel From